Центральна бібліотека ім.Кропивницького


САВИЦЬКА Інга Едуардівна (1969, м. Миколаїв), тележурналіст, завідувачка редакцією літературно-музичних програм і програм для дітей на обласному державному телебаченні.


Закінчила спеціалізовану школу № 2 і музичну школу № 1. У 1997 закінчила інститут журналістики Київського державного університету імені Т.Г. Шевченка. Трудову діяльність розпочала кур`єром у газеті «Ленінське плем`я». Перші публікації з`явилися в 1986 у цій же газеті. Працювала в газетах «Деловий Южанин» і «Молодёжь Николаевшины», на радіоканалі «Миколаїв».

З 1999 працює в Миколаївській облдержтелерадіокомпанії. Автор декількох програм, редактор циклу передач про провідні підприємства області. Програма «Я тут живу» потрапила до рейтингу кращих телевізійних арт-програм України. Член Національного Союзу журналістів України (2002). Лауреат і призер Міжнародного фестивалю телевізійних і радіопрограм «Мій рідний край» (м. Ужгород, 2003, 2004), обласного конкурсу журналістської майстерності «Промедиа-2002».

За цикл програм про обласний Союз воїнів-інтернаціоналістів і запасу нагороджена медаллю українського Союзу ветеранів Афганістану «За заслуги». У 2005 визнана гідною звання «Городянин року» у номінації «Засоби масової інформації».