Центральна бібліотека ім.Кропивницького


Зал каталогів
В залі каталогів користувачі бібліотеки за допомогою каталогів, картотек та БД отримують інформацію про наявність книг та періодичних видань у бібліотеці.

Відділ обслуговування користувачів
Організує бібліотечне обслуговування мешканців міста, вивчає попит користувачів та бере участь у комплектуванні фонду, проводить заходи з метою популяризації літератури.
Абонементи та читальний зал щороку обслуговують близько 18 000 користувачів.

Інформаційно-бібліографічний відділ
Інформаційно-бібліографічний відділ здійснює довідково-бібліографічне та інформаційне обслуговування читачів.
В складі відділу працює сектор аналітичного інформування органів влади, який здійснює інформаційну підтримку апарату міськвиконкому, представників депутатського корпусу міськради.

Відділ електронної інформації
Основна мета відділу - надання доступу до інформаційних ресурсів в електронному вигляді, ефективна реалізація пропозицій бібліотеки на ринку інформаційної продукції та послуг.
За підтримки Посольства США в Україні (проект "Інтернет для читачів публічних бібліотек "LEAP") в складі відділу працює Інтернет-центр.
Діє віртуально-довідкова служба – обслуговування віддалених користувачів.

Відділ бібліотечного маркетингу та менеджменту
Відділ бібліотечного маркетингу та менеджменту забезпечує єдину маркетингову стратегію ЦБС, організує маркетингові дослідження, рекламу бібліотек ЦБС, встановлює комунікаційні зв'язки з громадськістю міста для створення позитивного іміджу бібліотек ЦБС у мешканців Миколаєва.

Відділ формування і використання єдиного фонду ЦБС
Відділ формування і використання єдиного фонду забезпечує науково-обґрунтоване комплектування єдиного фонду ЦБС, розкриває його через систему каталогів з метою задоволення запитів користувачів.


Господарчий відділ