Центральна бібліотека ім.КропивницькогоДо уваги авторів та видавців!

Просимо надати пропозиції щодо готовності до видання у квітні-липні 2019 року книг миколаївських авторів.
Детальна інформація
за посиланням.Уважаемые друзья!

Приглашаем Вас принять участие в событиях, которые пройдут в библиотеке в ближайшее время.

Подробнее о событиях можно узнать на странице библиотеки в Facebook.
26 травня о 14:00 Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького запрошує на презентацію поетичної збірки «В обіймах сонця» заслуженого артиста України Олександра Сичова.
Гурмани справжньої поезії зможуть поринути в поетичний світ поета та композитора Олександра Сичова. На вечорі звучатимуть вірші та романси у виконанні автора. Дорогоцінні хвилини поетичного слова миколаївцям подарують актор та драматург Микола Євтушенко, письменник і друг автора Анатолій Маляров, керівник клубу бардовскої пісні «Біла Ворона» Олександр Вербицький, учасники театральної студії «Апельсин» (керівник Марина Звєздова).
Звучатимуть літературно-музичні композиції у виконанні артистки розмовного жанру миколаївської обласної філармонії, члена Клубу шанувальників творчості Назарія Яремчука Юлії Коваленко та учасників гуртка акторської майстерності «ДОМІК».
У заході візьмуть участь голова Миколаївського відділення спілки письменників України Віра Марущак, директор ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького, заслужений працівник культури України Тетяна Тверда, директор видавництва «Іліон» Ганна Румянцева та художник Валерій Карпов, який талановито доповнив ілюстраціями поетичну збірку Олександра Сичова.
Насолоджуйтесь красивими віршами та гарною музикою!


Шановні друзі!
Сім’я – це справжнє коріння, незаперечна цінність, фундамент, без якого немислиме життя людини. Саме завдяки сімейному затишку та любові, підтримці батьків та рідних, дитина зростає розумною та талановитою. Якщо у родині панує мир та злагода, це добре позначається на усіх членах сім’ї. В таких родинах існують свої традиції, розвиваються справжні таланти. Саме для таких дружніх сімей бібліотека організовує читацькі перегони «Світ захоплень моєї родини». Мета перегонів - знайомство з талановитими читаючими родинами та залучення нових потенційних читачів до бібліотеки і читання. Якщо Ви або хто-небудь з Вашої сім’ї - творча особистість, захоплюєтесь різними видами творчості, полюбляєте читати, то ці перегони саме для Вас!

На учасників перегонів чекають:
1. Фестиваль творчих робіт «Запали свою зірку!» До участі приймаються будь-які творчі роботи (малюнки, вироби із паперу, картону, дерева та інших матеріалів). Всі вони повинні буди підписані. Роботи приймаються до 31 травня.
2. Фотолітопис «Сімейні історії» До участі приймаються світлини сім’ї з підписом, хто з членів родини є на фото та коротким описом, при яких обставинах була зроблена світлина. Світлини приймаються до 31 липня.
3. Books-турнір «Читацькі симпатії родини» Протягом місяця будуть проаналізовані читацькі формуляри учасників перегонів та виявлені найбільш читаючі родини у жанрах детективу, фантастики, любовного та історичного романів. Аналіз відбудеться протягом серпня.

Оголошення переможців: сімейна вечірка «Я+Я=талановита читаюча сім’я» (вересень, до Всеукраїнського дня бібліотек)
Поспішайте прийняти участь у перегонах та ставайте переможцями!До 65-річчя поета Дмитра Креміня – бібліотрансформер "Закарпатський миколаївець – поет Дмитро Кремінь"[NBSP]