Центральна бібліотека ім.Кропивницького




Шановні друзі! З новинами бібліотеки також знайомтесь на нашій сторінці у Facebook.




Шановні друзі!
Маємо чудову звістку!

Згідно з Постановою КМУ № 641 від 22 липня 2020 р. «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» бібліотеки Централізованої бібліотечної системи для дорослих м. Миколаєва з 01.08.2020 року відновлюють обслуговування користувачів бібліотечних пунктів ЦМБ, бібліотек-філіалів № 2, 4, 11, читальних залів, інтернет-центрів та інших структурних підрозділів всіх бібліотек з дотриманням вимог адаптивного карантину та з урахуванням рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19.
Також інформуємо вас про відновлення роботи клубів, читацьких об’єднань та гуртків. Проведення соціокультурних заходів здійснюється тільки для малих груп з обов’язковим дотриманням маскового режиму, санітарно-гігієнічних норм, соціального дистанціювання та урахуванням площі приміщення, в якому проводиться захід.
Про відновлення проведення освітніх та соціокультурних заходів, які передбачають залучення широкої читацької аудиторії, ми повідомимо додатково.
Про відновлення проведення освітніх та соціокультурних заходів, які передбачають залучення широкої читацької аудиторії, ми повідомимо додатково.
Адресу найближчої бібліотеки і інформацію для довідок дізнайтесь за посиланням: http://niklib.com/biblioteka/branch.ua.
Чекаємо на вас! Будемо вдячні за дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів в умовах адаптивного карантину.
Частковий вихід із карантину – гарна новина, проте він повинен бути безпечним!




Увага!
Шановні друзі!
З 5 березня 2020 року Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького запрошує всіх охочих до участі у КОМІКС-МАРАФОНІ УСПІШНИХ ІСТОРІЙ «ТВОЯ БІБЛІОТЕКА ПОРУЧ»
Комікс-марафон успішних історій «Твоя бібліотека поруч» – це творчий проєкт зі створення та експонування мальованих розповідей (коміксів) про те, яку роль бібліотека відіграє у вашому житті, що для вас, вашої сім’ї, близьких, кола друзів та знайомих означає бібліотека.
Намалюйте свою успішну історію взаємодії з бібліотекою та продемонструйте власний талант всьому місту!
Докладніше про захід дивіться Положення про Комікс-марафон успішних історій «Твоя бібліотека поруч» та заповнюйте Заявку на участь .
Чекаємо на ваші творчі роботи!