Центральна бібліотека ім.КропивницькогоШановні друзі!

Запрошуємо Вас взяти участь у подіях, які відбудуться у бібліотеці найближчим часом.

Детальніше про події можна дізнатися на сторінці бібліотеки у Facebook.
Тадеуш Ружевич, якому судилося прожити надзвичайно довге життя у польській літературі, залишив глибокий слід у її поезії та драматургії і визнаний новатором у колах філологів і критиків. Досвід Другої світової війни, перегляд традиційних цінностей змусив митця звернутися до простого, «оголеного» слова і творити поезію, вільну від метрів, рим, метафор, а також розділових знаків. І ця поезія просто і прямо говорить читачеві про найважливіші речі.
Центральна міська бібліотека ім. М. Л. Кропивницького разом із Радою національних товариств Миколаївської області та Миколаївським обласним товариством поляків запрошує вас на поетичний вечір, присвячений творчості Тадеуша Ружевича. Ми поговоримо про естетичні принципи письменника, проведемо цікаві літературні паралелі і почитаємо мовою оригіналу і в перекладах його вірші без крапок: про те, що потрібно для людського щастя, як знецінюються ідеї, слова і любов до ближнього і чи можливо цьому завадити. Чекаємо на вас 24 жовтня о 16:00.

Друзі! Нагадуємо!
Центральна міська бібліотека ім. М. Л. Кропивницького оголосила конкурс буктрейлерів «Не Кінгом єдиним» за творами сучасної української жанрової літератури.
Останніми роками українські письменники створили море захопливих детективів, любовних історій, карколомних пригодницьких романів, фантастики і містики, що холодить кров. Ці твори швидко знаходять свого читача і стають бестселерами на книжковому ринку.
Нам подобається така література. Ми читаємо її, популяризуємо і долучитися до цієї справи запрошуємо вас – тих, хто не уявляє свого життя без цікавої сучасної української книжки і радістю від її прочитання хоче поділитися з усім світом.
Як взяти участь? З 1 вересня по 31 жовтня слід:
– дістати з полички улюблену сучасну українську художню книгу (історичний, пригодницький, любовний, фантастичний, містичний роман, жахливчик, фентезі або детектив);
– зробити буктрейлер – художній відеоролик тривалістю до 3 хвилин, який не переповідатиме зміст книги, але спонукатиме до ознайомлення з нею;
– відправити заявку і свою роботу на нашу електронну адресу: nikclib@gmail.com
Деталі конкурсу дивіться за посиланням.Зелений ліхтарик засвітить на Флотський бульвар.
Вітрила платанів, і вальсу забутого звуки…
Століття минуло, а тіні безтінних примар
З-під трав і граніту до тебе простягують руки…
Як і поет Дмитро Кремінь, ми звеличуємо рідне місто, любимо рідну вулицю…
Скільки цікавих розповідей блукають містом, скільки несходжених доріг заховались поміж акаціями! Ви це все знаєте й милуєтесь красою? Покажіть іншим, беріть участь у фестивалі творчих робіт «Миколаїв і я».
У номінації «Краєвиди Миколаєва» всі побачать ваші малюнки або власноруч зроблені фото із зображенням вулиць, пам’яток, будинків міста. А якщо є зображення автора на фоні Миколаєва – номінація «Як я люблю своє рідне місто» ваша. Напишіть на звороті своєї творчої роботи, коли, де і ким зроблені фото чи намальовані малюнки і – чимдуж до бібліотеки.
Роботи приймаються з 1 по 31жовтня.
Поспішайте! Нехай всі побачать красу рідного міста вашими очима.
З усіх питань звертайтеся за контактами, вказаними на афішіДо 65-річчя поета Дмитра Креміня – бібліотрансформер "Закарпатський миколаївець – поет Дмитро Кремінь"