Друзі! Представляємо вам дві книги  молодої української авторки Ганни Чіпко, які вона подарувала читачам Центральної міської бібліотеки  ім. М.Л. Кропивницького.

Ганна Чіпко – талановита київська письменниця, лауреатка  Міжнародної німецько-української премії імені Олеся Гончара, яка підтримує експериментально-інтелектуальний напрям сучасної літератури.

Роман «Хмиз для дракона» – неформальний, новаторський, є яскравою молодіжною прозою. Тут є все: динаміка дії, динаміка руху, багато міфів і психології стосунків.

На початку роману розміщене колоритне досьє на головних персонажів. Короткі, влучні характеристики говорять самі за себе: «Для неї життя – це вічність у мініатюрі», «Романтики завжди наївні, а тому божевільні». Один із героїв – затятий краєзнавець. Інший – любитель шаленої їзди – байкер, який зі своєю подругою летить на залізному горбоконику у простори і  углиб історії.

В другій книзі «Примхи Амура» Ганна Чіпко у притаманній лише їй фантазійній манері розповідає про подорож юних мандрівників до знаменитої «Софіївки» в місті Умань, яка принесла юним киянам багато несподіваних сюрпризів. У розповідь вплетені давні легенди про міфічних героїв.

«Примхи Амура» – книга  білінгво (українська, англійська), тож, крім задоволення від оповідань, ви отримаєте й практичні навички з англійської.

Збірка буде цікавою читачам, які не втратили жаги пригод.

Любі  читачі, завітайте до Центральної міської бібліотеки  ім. М.Л. Кропивницького, знайомтесь і насолоджуйтесь дивовижними творами Ганни Чіпко.

                                 

© 2020 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору