У цьому році Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького виповнюється 120 років. Цю знаменну дату, незважаючи на карантин і карантинні обмеження, ми не можемо не відзначити, тим більш без участі наших улюблених читачів. Адже саме існування бібліотеки неможливо без постійного спілкування з читачами. Саме тому бібліотека починає книжковий челлендж "ТОП -120 читацьких уподобань».

Всіх бажаючих запрошуємо стати учасниками челенджу, поділитися своїми книжковими захопленнями і разом з нами скласти літературний пазл з кращих і найбільш улюблених книг.

Під час челенджу ми будемо публікувати щотижневі книжкові візитки «Топ -120» на Facebook-акаунті ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького і коротенькі відео з читацькими вподобаннями городян в відеокаст «Моя BOOK-симпатія» на YouTube-каналі бібліотеки.

Книжковий челлендж відбуватиметься протягом червня-вересня 2020 року.

Свої відео надсилайте до Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького на електронну пошту за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з позначкою «ТОП -120».

Приєднуйтесь до проведення незвичайної святкової події і святкуйте 120-річний ювілей бібліотеки разом з нами!

 

 

© 2020 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору