Солона історія Сходу України / укл. М.В. Кулішов, О.В. Дрогомирецька, Я. В. Синиця. - Краматорськ: «Друкарський дім», 2022. - 102 с.

Сіль - то суть, без якої немає нічого, але з якою все стає таким, яким покликане бути. Сіль - як суть: її має бути і не більше, і не менше, а лише стільки, скільки потрібно для вирішення суті.

Ці слова, сказані кимось мудрим і досвідченим, стали насправді доленосними для ко­манди однодумців, котрі відкрили для себе забуті сторінки історії солевидобутку на землях теперішньої Донецької області та прилеглих територій Харківщини і Луганщини. Зроблені відкриття настільки вразили і полонили, що стали поштовхом до цілого ряду наступних кроків з популяризації соляної історії краю, зокрема й до створення цього краєзнавчого видання.

Книга доповнена значною кількість ілюстрацій, мап і фотографій, що робить її інформативнішою і презентативнішою. Видання розраховане на краєзнавців, туристів, мешканців регіону.

Може використовуватися викладачами вищих та загальноосвітніх навчальних закладів, студентами і школярами. Містить цікаву й цінну інформацію для широкого кола читачів.

Книга видана в рамках реалізації проекту ZMINA 2.0 «Субгранти для культурних проектів» фонду ІЗОЛЯЦІЯ за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст книги є виключною відповідальністю ГО «ЦПГА «Крила» і не обов'язково відображає позицію Європейського Союзу та фонду ІЗОЛЯЦІЯ.

© 2020-2024 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору