Відеоурок "Травень 1945. Миколаївщина пам'ятає"

Дорогі друзі! Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького та бібліотеки-філіали Централізованої бібліотечної системи для дорослих м. Миколаєва вітають вас з річницею Великої Перемоги і 75-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років.
Відеоурок «Травень 1945 року. Миколаївщина пам’ятає» розповідає про період німецько-румунської окупації Миколаївської області, боротьбу в підпіллі та внесок наших земляків у перемогу над нацистами, людські та матеріальні втрати, що понесла Миколаївщина під час війни. 


 

 

Відеоурок пам'яті "Миколаїв. Визволення"

 Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького підготувала Урок пам’яті «Миколаїв. Визволення» для дистанційного перегляду всім охочим знати історію рідного міста.
Згадаймо, що саме 28 березня 1944 року наше місто було звільнене від нацистських загарбників. Ця перемога коштувала багатьох втрат – і частинам регулярної армії, і миколаївцям в окупації, які створювали підпільні озброєні групи для боротьби з окупантами. Було втрачено життя, родини, мрії про щасливе майбутнє.
Утім, герої і події не зникають безслідно – вони залишаються в пам’яті. Переглянувши наше відео, ви побачите цікаві рідкісні документальні кадри 1940-х років, дізнаєтеся про ключові постаті, визначальні військові операції та битви, пов’язані з Миколаєвом.


© 2020-2021 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору