У зв’язку з продовженням карантину відповідно до постанови КМУ від 25 листопада 2020 р. № 1152 Про внесення змін до пункту 10 постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 на всій території Україні залишається чинним загальний карантин та протиепідемічні обмеження "помаранчевої" зони.

Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького з 04.12.2020 працює за звичним графіком: відновлюється обслуговування користувачів абонементів, читального залу, інтернет-центру з дотриманням вимог загальнонаціонального карантину, враховуючи обмеження "помаранчевої" зони.

Зверніть увагу режим роботи бібліотеки:

вівторок - п’ятниця  - з 11.00 до 19.00

субота - неділя – з 10.00 до 18.00

понеділок - вихідний

Обов’язковим залишається дотримання маскового режиму, правил гігієни, соціального дистанціювання.

За користувачами також залишається право доступу до сервісів обслуговування користувачів у віддаленому режимі.

Детальніше про доступні онлайн-сервіси Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького:

перевірка формуляру користувача 

подовження терміну користування книгою 

користування послугою «Книжковий хіт на замовлення» з попереднім записом до електронної черги  

  • попереднє замовлення книги: на сайті; через електронну пошту абонементу для дорослих (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) та абонементу для юнацтва (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.); за тел: (512) 24-40-41
  • замовлення послуги електронної доставки документів 
  • онлайн-консультування користувачів з цифрової грамотності на платформі Facebook; через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; за тел.: (512) 55-19-58
  • замовлення аудіо-книг з використанням ресурсів інтернет через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • отримання доступу до електронних послуг державного та регіонального рівнів 
  • безоплатне отримання консультаційної допомоги в пошуку та виборі джерел інформації шляхом звернення за тел.: (512) 24-70-28 або довідково-бібліографічне онлайн-обслуговування користувачів в соціальній мережі Facebook на сторінці «Бібліографічна служба бібліотеки Кропивницького»

 

Закликаємо всіх зберігати спокій, дотримуватися правил поводження під час карантину, за можливості втриматися від відвідування публічних місць, а за будь-яких симптомів недуги звертатися до лікарів.

Слідкуйте за новинами на офіційному сайті бібліотеки та сторінці бібліотеки у Facebook.

© 2020 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору