17 грудня в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбувся вернісаж фотовиставки «Побачити і відчути» вихованців студії фотографії і анімації «ФотоКрок» Міської станції юних техніків м. Миколаєва.  У зв’язку з карантинними обмеженнями зустріч проходила в онлайн форматі на платформі Zoom.

Виставка організована у межах заходів ХIІІ Миколаївських міських екологічних читань «Збережемо для нащадків». Уже кілька років поспіль виставки «ФотоКроку» стають арт-супроводом екологічних читань. Цього разу студійці представили краєвиди і тревел-світлини, створені у 2020 році під час прогулянок та туристичних поїздок, які так до вподоби фотокроківцям. Кожна фотографія насичена емоціями і враженнями, якими автори щедро діляться з глядачами.

Під час зустрічі відбулось спілкування з юними майстрами фотосправи та їх керівницею і натхненницею Іриною Гузій. Вони розповіли про творчі досягнення і плани, поділились враженнями від поїздки на Сіверсів маяк, розкрили деякі секрети свого натхнення. До дітей звернулася директорка міської станції юних техніків Ірина Гурська, вона привітала їх з новим виставковим досвідом, побажала натхнення й невтомних творчих пошуків. Усім присутнім студійці підготували приємний сюрприз – презентували анімаційний фільм «Кругосвітня подорож», а також фільм  «Одного разу в  бібліотеці», знятий у популярному форматі «одним кадром».

Зустріч у незвичному для вернісажів онлайн форматі сплинула швидко і залишила у всіх учасників лише найкращі враження.

Виставка «Побачити і відчути» продовжується і чекає на відвідувачів у читальному залі бібліотеки. Усі охочі можуть подивитись світлини, але обов’язково з дотриманням карантинних обмежень.

Виставку організовано в межах ХIІІ Миколаївських міських екологічних читань «Збережемо для нащадків» за підтримки департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради.

 

© 2020-2021 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору