Шановні друзі! Продовжуємо знайомити Вас з книгами, які Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького отримала від Державної установи «Український інститут книги» за Програмою поповнення фондів публічних бібліотек.
 
Серед них є дві серії: перша – «Славетні постаті України», друга – «Політичні портрети». З першої серії хочеться представити книгу Кармазіна М.С. «Леся Українка. Життя як виклик». На основі документальних матеріалів висвітлюється непростий життєвий і творчий шлях унікальної жінки, письменниці, яка залишила по собі пам'ять нащадкам, а ще – своє слово любові.
Ця книга - відтворення душевних переживань, духовних та інтелектуальних шукань Лесі Українки, спроба збагнути сутність складних життєвих колізій, в які потрапляли герої її творів. До речі, у лютому 2021 року поетичній квітці України Лесі Українці виповнюється 150 років з дня народження.
З другої серії – «Політичні портрети» представляємо видання Кульчицького С.В. «Володимир Винниченко: «Бути чесним з собою…», яке розповідає про життя і політичну діяльність професійного революціонера, талановитого письменника і драматурга. Автор сподівається, що створений політичний портрет Винниченка змусить читачів по-новому поглянути на цю історичну постать. Треба віддати належне незламному борцю за свободу і незалежність України.
Всі книги з цих серій розраховані на тих, кого цікавить розмаїта проблематика національного минулого нашої країни, питання становлення української еліти, усіх, хто цікавиться долею її славетних постатей. Тож, шановні користувачі, чекаємо на вас в читальному залі нашої бібліотеки. Запитуйте ці книги та читайте із зацікавленістю!
Докладніше дивись в фейсбуці
 
© 2020-2021 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору