Миколаїв – рідне місто поета! Тому особливо щемно, що він представив свою першу поетичну збірку саме тут!

Гліб - доброволець, поет, музикант, блогер. Відважна і мужня людина - пройшов п'ять років війни і шість бойових ротацій, які  народили справжні й чесні поетичні рядки. До збірки увійшли два десятки віршів. У його віршах є все, що було з Україною і з нами в останні роки. Сила і завзятість. Свобода і гідність. Війна. Життя та смерть. Любов і лють. Але життя і надія в них завжди перемагають. Пісні на слова Г. Бабіча неодноразово ставали музичним супроводом, під час проведення заходів патріотичної тематики в стінах нашої бібліотеки.

Учасник АТО, колишній командир вогневої підтримки, Гліб Бабіч, розповів правдиві історії військових подій на Сході України, поділився з присутніми творчими планами. Лунала поезія у виконанні автора, звучали  пісні під відеоряд із реальних подій: де все - по-чесному, де все - справжнє. Адже, автор сам пережив всі ці події.

Про те як оформлювалася книжка війни під час презентації розповіла директорка київського видавництва «БІЛКА» Ірина Білоцерківська.  Вона відзначила також, що презентація збірки «Вірші та пісні»  – це водночас і можливість, і щастя  поспілкуватися, зачепити у кожного присутнього щось у серці.

Батько автора - Валерій Бабич - відомий миколаївський інженер-суднобудівник, журналіст, письменник вручив Ірині Білоцерківській дарунок для видавництва – власну книгу.   

Гліба прийшли підтримати близькі та друзі, волонтери, військовослужбовці, творча інтелігенція, побратими. Серед присутніх у залі побратимів були – Павло Саєнко та Володимир Закалюжний. 

Організатором зустрічі у Миколаєві виступила відома громадська діячка і волонтерка – Ольга   Малярчук.  Співорганізаторами заходу – київське видавництво «БІЛКА» та Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького.

Презентація пройшла у  теплій, дружній атмосфері. З дотриманням карантинних обмежень.

Від імені усього колективу Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького дякуємо всім, хто з власної доброї волі пішов на фронт захищати нашу рідну землю від агресора.  Велика вам шана! Вклоняємося кожному з вас!

© 2020-2021 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору