Останній день літа для Центральної міської бібліотеки ім. М.Л.Кропивницького став щедрим на несподівані подарунки та дружні зустрічі. 

31-го серпня бібліотеку відвідала відома музейна фахівчиня Наталя Гаркуша, співробітниця Миколаївського краєзнавчого музею «Старофлотські казарми» разом зі своїм сином Сергієм Гаркушею, сьогодні підприємцем, мешканцем Сполучених Штатів Америки, а в минулому активним користувачем і партнером бібліотеки у проведенні краєзнавчих заходів. Родина Гаркуші передала закладу у дарунок видання «Літопис» Самійла Величка.

Це монументальний твір історико-мемуарної прози XVII-XVIII ст., який разом з Літописом Самовидця, Літописом Григорія Грабянки й «Історією Русів» творить комплекс козацької історіографії.

«Видання побачило світ у Київському видавництві «Кліо» торік з нагоди 300-річчя укладання літопису. І Сергій Гаркуша став одним з українців-меценатів, які підтримали випуск цього літопису. Він справжній патріот, любить свій Миколаїв. До речі, він так і підписав книгу: «Рідним миколаївцям». Ми дуже вдячні Сергієві Гаркуші за такий подарунок. Особливо символічно, що видання з`явилося в нашій бібліотеці коли Україна відзначає 30-річчя Незалежності й напередодні святкування Дня міста», - говорить Любов Варюхіна, заступник директора Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького.

1 вересня було створено запис в електронному каталозі книг Центральної міської бібліотеки ім. М.Л.Кропивницького. І користувачі мережі інтернет вже зможуть бачити його на сайті бібліотеки. Найближчим часом «Літопис» Самійла Величка стане доступним користувачам читальної зали нашого закладу.

 «Літопис Самійла Величка» отныне есть и в Николаеве. Сергей Гаркуша передал издание Центральной городской библиотеке им. М. Л.Кропивницького.

 

Більше фото у Фейсбук

© 2020-2021 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору