Миколаївські поети Ольга Сквірська і Олег Духовний після тривалої перерви знову читали разом у стінах Центральної міської бібліотеки ім. М. Л. Кропивницького.

Синдром осіннього смутку…розпливчастість бажань, розуміння безповоротності весняного зародження, літніх нестримних веселощів і буйства почуттів й момент переоцінки, підбиття підсумків – звідси й поетична назва літературних читань Ольги Сквірської та Олега Духовного.

Ввечері 22 жовтня після п`ятирічної перерви творчий тандем знову радував слухачів своїми віршами.

«Нам дуже приємно, що ви усі сьогодні в цій залі, друзі. За традицією ми з Ольгою даємо нашим вечорам назви. І ось сьогодні ми також вирішили не змінювати собі і назвали зустріч «Осінній синдром». Таку назву мала моя перша книга з однойменною назвою вірша. Власне такі назви ми даємо, щоб сфокусувати і свою увагу та зосередити увагу гостей, слухачів на певній темі, яка нас хвилює. В даному випадку у нас осінній синдром. Тож ви зрозуміли, що лунатимуть вірші, присвячені осені», - поділився на початку зустрічі Олег Духовний.

Дует поетів умовно поділив програму на три частини. В першій Ольга Сквірська та Олег Духовний ділились з глядачами улюбленими творами. В другій лунали вірші присвячені осені. І на завершення вечора декламували тексти, які до цього моменту не звучали на широку аудиторію.

Автори напрочуд тонко відчувають один одного. З останнього їх спільного вечора спливло чимало часу. Та обидва поети у віршах цитують один одного. Творча перекличка стала можливою завдяки їх дружньому спілкуванню.

Між іншим, поділилась Ольга Сквірська, дві третини віршів, які вона цього вечора читала, написані протягом останніх півтора місяці.

Ольга Сквірська та Олег Духовний занурили гостей у світ поезії, змусили разом з ними розмірковувати про вічне, дивуватися відкриттям, зарядили потужною енергетикою, яка змушувала одночасно сумувати і посміхатися, думати про близьку людину і кохати. Змінюючи один одного почергово автори протягом години підтримували у глядацькій залі неймовірну атмосферу.

   
© 2020-2022 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору