Згідно з рішенням Української бібліотечної асоціації подарункові сертифікати на 1000 гривень отримали двоє молодих бібліотекарів Миколаївщини – провідний бібліотекар бібліотеки-філії для юнацтва Центральної міської бібліотеки ім. М. Л. Кропивницького Дарина Яцкевич та Олександра Ромашова, бібліотекар І категорії абонементу для юнацтва Центральної міської бібліотеки ім. М. Л. Кропивницького.

Скориставшись персональною відзнакою президента Української бібліотечної асоціації Оксани Бруй, миколаївські дівчата зможуть придбати книжки у видавництві «Лабораторія».

«Ця відзнака вкотре підтверджує, що миколаївська бібліотечна молодь вміє генерувати нестандартні ідеї, вигадувати нові проєкти. Наші дівчата, Олександра та Дарина є постійними учасницями молодіжних форумів та конкурсів. Наприклад, Дар'я Яцкевич постійна учасниця та речниця всеукраїнських заходів і не лише молодіжних. Щодо Олександри Ромашової, то можна згадати її участь у фотоконкурсах молодіжної секції Української бібліотечної асоціації, у роботі «Школи бібліотечного журналіста», створену нею онлайн академію «Книжкові експерименти». Про дівчат можна говорити дуже довго. Нагорода заслужена. Впевнена, що це не остання відзнака наших молодих бібліотекарів та попереду нові звершення», – наголошує директор Центральної міської бібліотеки ім. М. Л. Кропивницького Інга Хоржевська.

Персональна відзнака для молодих бібліотекарів була започаткована президентом Української бібліотечної асоціації Оксаною Бруй у 2019 році. Тоді їх володарками стали бібліотекарі Харківщини. Роком пізніше, 2020-го її отримали молоді фахівці Луганщини.

© 2020-2022 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору