Львівська обласна бібліотека для юнацтва ім. Романа Іваничука подарувала видання Центральній міській бібліотеці ім.М.Л.Кропивницького. Минулого вівторка, коли акція #ЩедрийВівторок закінчилась, працівники Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького, висловили сподівання, що читачі й друзі надалі братимуть участь в постійній акції «Подаруй бібліотеці книгу». 

Несподіваний, приємний подарунок нашому колективу зробили колеги, переможці всеукраїнського конкурсу «Бібліотека року» - співробітники Львівської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Романа Іваничука. До фонду нашої бібліотеки вони передали унікальне видання - книгу «Ковчег «Україна».

Артбук «Ковчег «Україна»» поведе наших читачів у захопливу мандрівку тисячоліттями української історії та культури. Книга насправді жива і промовляє до читача нашою українською історією.

Унікальний видавничий проєкт містить під своєю обкладинкою усю культурну спадщину України – артефакти традиційної культури, шедеври професійного мистецтва, символи та архетипи, історичні постаті й видатних культурних діячів – все те, що може мати статус “бренд України”.

Це популярне артвидання перезавантажує культурні стереотипи про Україну, демонструє масштаб і велич усієї її культурної спадщини, відкриває широкому загалу відомі тільки вузькому колу спеціалістів унікальні культурні артефакти. Як стверджує авторка видання Ярина Винницька: "якби кожен українець знав про свою культуру хоча б те, що є викладено у цій книжці, ми б жили у цілковито інакшій країні – так що цю книгу треба просто вивчити напам'ять."

«Подарункове видання вийшло за підтримки Українського культурного фонду.

Ми щиро вдячні нашим колегам - співробітникам Львівської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Романа Іваничука за такий подарунок. Принагідно вітаємо їх з перемогою у всеукраїнському конкурсі «Бібліотека року». Символічно, що артбук «Ковчег «Україна»» з`явився у нашій бібліотеці у рік 30 річчя Незалежності України. Ми запрошуємо наших читачів до бібліотеки для ознайомлення з книгою»,- говорить директор Центральної міської бібліотеки ім. М. Л.Кропивницького Інга Хоржевська.

Посилання на завантаження безкоштовної версії артбука дивись тут 

 
     
 
© 2020-2022 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору