3 грудня у всьому світі відзначають Всесвітній День людей з інвалідністю. І сьогодні у Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбувся незвичайний захід, присвячений красі, таланту та силі духу. Обласний благодійний фонд «Доброта та довіра» під керівництвом невтомної та чарівної Валентини Ткаченко презентував соціальний проєкт – «Особлива душа Українки». 

Кожен проєкт благодійного фонду унікальний, стосується теми інклюзії дітей та їх батьків і не має аналогів в Україні . Тож презентований проєкт не став виключенням! У бібліотеці зібрались усі, хто причетний до створення календаря на 2022 рік, де головними героїнями стали матусі особливих дітей. 12 мам – 12 історій про своїх дітей – 12 діагнозів. Ці жінки – неймовірно красиві і цілеспрямовані мами, які кожного дня не дивлячись ні на що, знаходять прекрасне у собі, своїх дітях, розкривають таланти дітей та власні.

Сьогоднішня презентація це заявка про те, що у нашому місті є сім’ї, які виховують дітей з особливими потребами, і їх немало. Проєкт Фонду несе у собі світло, тепло, а головне – важливий посил у соціум. Він був підтриманий командою професіоналів, креативних та небайдужих людей, які надихнулися ідеєю створення такого календаря. Серед них відомі городяни – директор Миколаївського художнього академічного російського драматичного театру Артем Свистун, фотограф Сергій Булкін, директор Миколаївського муніципального академічного коледжу Людмила Булатова, депутат міської ради Юрій Степанець.

З вітальним словом до учасників проєкту звернулася депутатка міськради Ганна Норд.

Атмосфера зустрічі була щирою на емоції, дружньою і теплою. Кожна героїня отримала на згадку календар, пам’ятний дарунок, квіти та неймовірний заряд енергії.

Сьогоднішній захід – це заклик не бути байдужими до сімей з особливими дітьми, не зволікати з проявами доброти і підтримки.

 

 

 
     
 
     
© 2020-2022 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору