14 грудня 2021 р. в приміщенні Миколаївської міської ради відбулася інформаційна сесія «Підтримка місцевих авторів за міською комплексною програмою «Культура».  Організатором події виступило управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради (начальник Юрій Любаров). Під час заходу фахівці Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького на чолі з директором, заслуженим журналістом України Інгою Хоржевською презентували депутатському корпусу Миколаївської міської ради VIII скликання краєзнавчі книги, видані за міською комплексною програмою «Культура»  у 2021 році. 

За ініціативи управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради в межах міської комплексної програми «Культура» чотири роки поспіль здійснюється цільове поповнення публічних бібліотек міста книгами місцевих авторів.

У 2021 році видано 34 назви книг на суму 175620 грн. Загальний наклад нових краєзнавчих книг, які надійшли в бібліотеки міста, становить 903 примірники. Це історико-краєзнавчі, художньо-публіцистичні видання, а також  фотоальбоми, пізнавальна література.

Підтримка видань місцевих авторів сприяє створенню сприятливих умов для розвитку бібліотечної та книговидавничої сфер міста, популяризації творчості миколаївських авторів та забезпеченню громади книжковою продукцією.

Під час інформаційного заходу депутатам та посадовим особам структурних підрозділів Миколаївської міської ради було представлено експозицію краєзнавчих новинок, що супроводжувалася експрес-оглядом, підготовленим фахівцями бібліотеки.

Інформаційна сесія продовжила серію заходів, запропонованих Центральною міською бібліотекою ім. М.Л. Кропивницького містянам з метою популяризації краєзнавчих новинок.

Приємним сюрпризом під час заходу для бібліотеки став подарунок від Ганни Ганжул, директорки Агенції розвитку міста Миколаєва, яка подарувала декілька примірників книги Альбом-каталог ”Цифрова колекція художнього музею. Порцеляна” у музейному зібранні Миколаївського обласного художнього музею ім.В.В.Верещагіна”.

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
© 2020-2022 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору