Представляємо до вашої уваги нову історико-краєзнавчу книгу за авторством відомого історика та громадського діяча, заступника директора Миколаївського обласного краєзнавчого музею, кандидата історичних наук Валеря Чернявського. Книга була представлена громадськості цими днями на майданчику музею.

Місцевість Темвод вважається загадковою і все частіше привертає увагу городян. Історичний нарис миколаївського науковця знайомить з історією території протягом існування на ній заводу Темвод, робітничого селища, табора для військовополонених у роки другої світової війни. Нині це пустир майже у центрі міста. Під час презентації Валерій Чернявський розповів про ідею створення книги, роботу в архіві та обласній науковій бібліотеці над історичними матеріалами – виявилось їх зберіглось не дуже багато. Були присутні на зустрічі й ті, хто знав інший, сповнений життя Темвод. Благодійну допомогу для виходу в світ книги надали видавець Ганна Румянцева та меценат Владислав Чайка, за що учасники заходу виразили їм вдячність.

Публічні бібліотеки міста отримали видання в дарунок. Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького та її філії вітають автора з виходом книги і висловлюють щиру подяку за дарунки!

 

 
     
 
© 2020-2023 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору