23 березня 2023 року бібліотека-філія № 21 у мікрорайоні Матвіївка черговий раз зустрічала поважних гостей. Приводом стала авторська презентація нової книги дослідника, історика, археолога Василя Івановича Нікітіна «Матвеевское  поселение  Ингульской  катакомбной  культуры на  Южном Буге».

Це видання викликало значний інтерес серед миколаївських краєзнавців, оскільки містить інформацію про розкопки та дослідження поселень епохи ранньої бронзи біля с. Матвіївка.

Привітали автора з виходом книги – професор, Почесний краєзнавець України, голова Миколаївської обласної організації Національної спілки краєзнавців України, академік Академії соціальних наук України Олександр Тригуб та краєзнавець і керівник археологічної експедиції з дослідження городища «Дикий Сад» у місті Миколаєві Кирило Горбенко.

Також на зустрічі була присутньою відома миколаївська видавниця Ірина Гудим, яка сприяла виходу у світ цієї монографії та стала натхненником заходу.

З особливим піднесенням гості сприйняли виступ колективу народного хору «Червоняночка» Матвіївського будинку культури. Патріотична композиція у їх виконанні викликала сильні емоції та додала душевності зустрічі. На завершення учасники заходу висловили щиру подяку ЗСУ за можливість писати, творити, зустрічатись, працювати.

 

 
     
 
     
 
© 2020-2023 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору