Ведучою заходу була Олександра Ромашова - провідний бібліотекар абонемента для юнацтва.

Учасники вечора зуміли перенести нас у світ фантазії та мистецтва.

Олена Півненко, видатна миколаївська письменниця, своїми творами вразила серця читачів. Її слова здатні змінити наші почуття та розкрити нові горизонти.
Також на заході виступив актор народного театру Євген Суворов, який зачитав глядачам власну поему у дійових особах. Його виступ був надзвичайно емоційним та насиченим.
Не обійшлося без музичного супроводу - відомий миколаївський бард Володимир Багдасарян зіграв кілька своїх найкращих композицій, які зачарували присутніх.
Але особливою окрасою заходу була творча молодь нашого міста, яка читала свої власні вірші. Ці зворушливі, теплі та щирі слова залишили незабутнє враження.
Квартирник показав, наскільки важлива роль літератури та мистецтва у нашому житті. Вони зближують нас, незалежно від віку та соціального статусу, допомагають знайти спільну мову та порозуміння.
Дяка організаторам за цей незабутній вечір, а також всім учасникам за талант та гарні емоції. Нехай наша бібліотека продовжує бути місцем зустрічей креативних людей та джерелом натхнення для всіх нас!
 

 

     

 

Більше фото тут

© 2020-2023 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору