Увага!

Оголошується додатковий набір молоді  віком 13-15 років

до участі у безкоштовній Програмі з вивчення англійської мови

До участі у Програмі малих стипендій з вивчення англійської мови Посольства США в Україні «English Access Microscholarship Program» (скорочено – Access) запрошуються учні навчальних закладів міста Миколаїв, віком 13-15 років, які хотіли б покращити рівень володіння англійською мовою.

Програма Access надає можливість учням із малозабезпечених і соціально вразливих родин поглибити свої знання англійської мови, більше дізнатись про США, американську культуру і цінності, розвинути лідерські навички і взяти активну участь у розвитку України.

До участі в програмі заохочуються діти-сироти, діти під опікою, діти з сімей учасників антитерористичної операції і переселенців, з багатодітних, неповних або малозабезпечених сімей тощо.

Програма Access реалізується за підтримки Посольства США в Україні, фінансується Державним департаментом США і впроваджується українською громадською організацією «Український Центр Громадянських Ініціатив «Світло» (ГО «УЦГІ «Світло») у співпраці з українськими громадськими організаціями в регіонах її проведення (в м. Миколаєві у співпраці з благодійним фондом МЕТА «Від спільного бачення – до спільних дій» та Центральною міською бібліотекою ім. М.Л. Кропивницького).

 

ВІК УЧАСТНИКІВ: 13-15 років.

ТРИВАЛІСТЬ ПРОГРАМИ: до липня 2021 р.

МІСЦЕ НАВЧАННЯ І ФОРМАТ ЗАНЯТЬ: за нормами протиепідемічних правил заняття проводяться в онлайн-форматі 3 рази на тиждень (вівторок, четвер, субота) досвідченими викладачами англійської мови. З покращенням епідемічної ситуації заняття відбуватимуться в офлайн-форматі  на базі Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького, м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 143-а.

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА: програма Access оплачує вартість позашкільного навчання учнів, підручників, а також витрат, пов’язаних з навчанням на базі дитячих літніх таборів.

КАНДИДАТИ НА УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ АССЕSS ПОВИННІ НАДАТИ:

1) Посвідчення особи або свідоцтво про народження (оригінал і копію).

2) Табель або атестат навчального закладу з оцінками за останній навчальний рік.

Загальний середній бал успішності з усіх предметів повинен бути не меншим, ніж 8 з 12.

3) Документ, що підтверджує соціальний статус дитини або її сім’ї (оригінал і копію).

Таким документом може бути, наприклад, посвідчення особи/сім’ї внутрішньо переміщеної особи, учасника АТО, багатодітної чи неповної сім’ї, про інвалідність дитини, довідка малозабезпеченої особи/сім’ї, про призначення матеріальної допомоги чи субсидії в зв’язку із складним матеріальним станом тощо.

4) Коротке резюме (перелік досягнень і навичок, чому кандидат бажає взяти участь у програмі) – українською або англійською мовою.

5) Рекомендаційні листи від директора і вчителя англійської мови  навчального закладу, у якому навчається кандидат.

6) 2 фотографії розміром 3 х 4 см.

 

Кандидати на участь у програмі будуть запрошені на письмове тестування і співбесіду, де повинні продемонструвати принаймні базовий рівень англійської мови і особисту мотивацію до навчання. Тестування першої групи кандидатів заплановано з 27 по 31 жовтня 2020 р.

 

Зазначені документи (оригінали і копії) можна надавати особисто (за адресою: ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького, вул. Потьомкінська, 143-а; вівторок - п’ятниця з 9.00 до 18.00, у вихідні – за попереднім дзвінком), або надсилати електронною поштою координатору програми в м. Миколаєві – благодійному фонду МЕТА (тел. (0512) 24-40-41, 55-03-60, Варюхіна Любов (095) 565 7071, Морква Наталія (097) 506 1030, (063) 564 8626; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

© 2020 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору