Скучили за кінопоказами? Запрошуємо вас провести Місяць любові у Кіноклуб П143А  Підписуйтесь, стежте за анонсами і дивіться якісне кіно разом з нами.

 Друзі, локдаун закінчився, і тепер ми можемо збиратися разом і дивитися кіно на великому екрані. Весь лютий триває Місяць любові у Кіноклубі П143А. Протягом чотирьох субот на вас чекають фільми, що досліджують сильні людські почуття у повсякденні та в незвичайних життєвих обставинах. Змінюються часи, але любов ніколи не перестає. А стрічки припадуть до смаку шанувальникам драматичних історій і романтичного кіно, динамічних сюжетів і сцен неквапливого, розміреного життя.

 

Програма кінопоказу

6 ЛЮТОГО

ФРАНЦ

Країна: Німеччина, Франція, 2016.

Тривалість: 113 хв.

Жанр: мелодрама.

Режисер: Франсуа Озон.

У ролях: П'єр Ніне, Паула Бір, Сиріл Клер, Йохан фон Бюлов.

Події відбуваються після закінчення Першої світової війни. Німкеня Анна щодня приходить на могилу свого нареченого Франца, який загинув у Франції. Одного разу вона бачить француза, який теж приніс квіти на могилу її коханого. Поява цього юнака кардинально перевертає життя героїні…

Премія Марчелло Мастрояні за кращу жіночу роль, Венеціанський кінофестиваль, 2016.

Трейлер: https://bit.ly/3cjT6Tg 


 13 ЛЮТОГО

ТРАНЗИТ

Країна: Німеччина, Франція, 2018.

Тривалість: 91 хв.

Жанр: мелодрама.

Режисер: Крістіан Петцольд.

У ролях: Франц Роґовський, Паула Бір, Ґодехард Ґізе.

Німецькі війська знаходяться недалеко від Парижа. В останній момент Ґеорг тікає до Марселя. У його багажі зберігаються рукописи, листи та мексиканська віза письменника, який наклав на себе руки. Під чужим ім'ям Ґеорґ намагається проникнути на корабель, щоб покинути країну. Але йому доводиться застрягти в місцевому готелі, домовляючись про втечу. Коли ж він зустрічає таємничу Марі, плани змінюються.

Номінація на премію «Золотий ведмідь», Берлінський кінофестиваль, 2018.

Трейлер: https://bit.ly/36iPv3T


20 ЛЮТОГО

ЗАБУТІ

Країна: Україна, Швейцарія, 2019.

Тривалість: 105 хв.

Жанр: драма.

Режисер: Дарія Онищенко.

У ролях: Марина Кошкіна, Даніїл Каменський, Василь Кухарський, Олексій Горбунов, Анастасія Халпахчі-Грінберг, Марія Куликовська.

Історія кохання тих, хто не забув, ким є насправді, і про кого не маємо права забути ми. Коли війна нищить все навколо: пізнавані пейзажі, знайомих людей, звичне життя — залишається стиснути кулаки і не дати зруйнувати себе. Ця боротьба об'єднала вчительку Ніну та сімнадцятирічного Андрія. Пристрасть, яка спалахнула між ними — чи не єдина зброя проти усього божевілля, що відбувається навколо. Події фільму — це не лише хроніки сьогодення, це актуальна спроба розібратися в тому, на що здатне кохання.

Спеціальний приз журі конкурсної програми «1-2», Міжнародний Варшавський кінофестиваль, 2019.

Трейлер: https://bit.ly/3iUPZSN


27 ЛЮТОГО

ПАТЕРСОН

Країна: США, 2016.

Тривалість: 113 хв.

Жанр: романтична комедія.

Режисер: Джим Джармуш.

У ролях: Адам Драйвер, Голшіфте Фарахані.

Сучасна про кохання. Фільм розповідає про водія автобуса і скромного поета на ім'я Патерсон, який живе звичайним життям в місті Патерсон, штат Нью-Джерсі.

Трейлер: https://bit.ly/39u7iY1


 

 

 

 

 

 

 

© 2020-2021 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору