День періодики «Сучасні українські часописи й альманахи»

Місце події
ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького, вул. Потьомкінська, 143-а, тел. (0512) 30-24-96
Запис
Вхід вільний
Категорія:
Публічна подія
Дата
2021-11-11 11:00 - 18:30

Шановні друзі! 11 листопада з 11.00 до 18.30 запрошуємо вас до Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького на День періодики «Сучасні українські часописи й альманахи», щоб ознайомитися з новинками української літературно-художньої преси. 

У цей час у читальній залі буде працювати виставка часописів «Сучасні літературно-художні журнали». Ви зможете погортати сторінки своїх давніх улюбленців – журналів «Всесвіт», «Дзвін», «Київ», «Радуга», познайомитися з відносно молодими виданнями українського медіапростору – «Дебют-газета», «Українська літературна газета», «Шо» тощо.

Виставку супроводжуватимуть експрес-огляди, слайд-покази, консультації, на яких дізнаєтеся багато нового про сучасну літературно-художню періодику – друковані та електронні часописи; почуєте коментар про особливості різних журналів і газет, в яких розміщують художні твори українських й іноземних авторів, літературну критику й публіцистичні матеріали літературного, культурологічного, мистецького, навіть громадсько-політичного спрямування.

Тож 11 листопада знайдіть час у своєму напруженому графіку й зайдіть до читальної зали бібліотеки, щоб насолодитися літературно-художніми й літературно-мистецькими новинками сучасної української періодики.

P.S. Ми завжди раді вас бачити, проте пам’ятайте про обмеження «червоної» зони!

 
 
© 2020-2023 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору