Зустріч з миколаївською видавчинею Іриною Гудим

Місце події
Бібліотека-філія №18, пр. Корабелів, 12, тел. (0512) 66-14-57
Запис
Вхід вільний
Категорія:
Публічна подія
Дата
2021-10-09 15:00

 

 

 

9 жовтня о 15.00 у бібліотеці-філії № 18 Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького на вас чекає зустріч з відомою миколаївською видавчинею Іриною Гудим та авторами книг, які вийшли в її видавництві:
• Наталією Барбарош, журналісткою, авторкою збірки поезії «Закохана в життя»
• Володимиром Кузовковим, кандидатом історичних наук, одним з авторів навчального посібника «Історія Степового Побужжя: від найдавніших часів до кінця XVIII століття», який став переможцем XIII обласного конкурсу «Краща Миколаївська книга - 2019» в номінації «Краще учбове видання та підручники»
• Артемом Куцолабським, журналістом, кореспондентом інтернет-видання «НикВести», автором збірника віршів «Еволюція», який став переможцем XI обласного конкурсу «Краща Миколаївська книга - 2017» в номінації «Кращий літературний дебют»
• Анною Софіною, авторкою дитячих казок, роману «Лавка продажу дітей», який у 2020 р. отримав спеціальну відзнаку від часопису «Час і Події» у межах Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова»
• Олександрою Філоненко, мистецтвознавицею і викладачкою, авторкою літературно-художнього твору «Арабески и Сны», який став переможцем XIV обласного конкурсу «Краща Миколаївська книга - 2020» в номінації «Кращий літературний дебют».

У межах зустрічі відбудеться автограф-сесія.

Запрошуємо всіх охочих!

 
 
© 2020-2022 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору