Документальна вистава «Майбутнє Європи»

Місце події
ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького, вул. Потьомкінська, 143-а, тел. (0512) 30-24-96
Запис
Вхід вільний
Категорія:
Публічна подія
Дата
2021-10-12 17:30

12 жовтня о 17.30 запрошуємо до Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького на документальну виставу «Майбутнє Європи».
У центрі мультимедійної вистави – молода людина зі своїм прагненням щастя на тлі безкінечності світових війн, яка розповідає про зруйноване війною стале життя, про свої мрії та бачення спільного майбутнього в Європі.
Виставу до Миколаєва привезе та покаже Андрій Май – херсонський театральний режисер, актор, педагог, куратор фестивалів «Лютий», «Тиждень актуальної п'єси», «Документ», один із засновників течії «української нової драми». У своїй творчості він звертається до документальної драматургії, політичного та сайт-специфік театру. Андрій першим в Україні став створювати вистави в цих напрямках.
Виставу створено за мультимедійним міжнародним освітнім соціально-культурним проєктом «The future of Europe», який реалізує Відлік.Проджект (м. Київ, Україна) та Юнгес театр (м. Кельн, Германія) за підтримки Українського культурного фонду та німецького фонду «Пам'ять, відповідальність та майбутнє».
Вхід на виставу безкоштовний із дотриманням карантинних обмежень.
 
 
© 2020-2022 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору