Центральна бібліотека ім.Кропивницького


Закарпатський миколаївець – поет Дмитро Кремінь

До 65-річчя від дня народження Дмитра Креміня – поета, есеїста, публіциста, перекладача, заслуженого діяча мистецтв України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, Центральною міською бібліотекою ім. М.Л. Кропивницького та бібліотеками-філіалами ЦБС для дорослих м. Миколаєва створено бібліотрансформер, який складається з наступних модулів: віртуальна виставка «Ріка років закута в береги», стрічка часу «Не я пишу, то мною пише Бог...», мультимедійна презентація «Літопис Дмитра Креміня: до 65-річчя від дня народження», буктрейлери на книги Дмитра Креміня «Сльози Сухого Фонтану», «Скрипка з того берега», «Медовий місяць у Карфагені», відеорев’ю «Музика слова Дмитра Креміня», відеоролик «Розчерки симпатій Дмитра Креміня», біобібліографічний довідник «Життя у Слові і Слово у житті», відеовікторини для користувачів різних вікових категорій, книжкові закладки, флешбук.Віртуальна виставка

Віртуальна виставка «Ріка років закута в береги» складається з 5 розділів: «Поет – родом із Закарпаття, з Срібної Землі», «У слові розкривається душа», «Письменники та літературознавці про творчість Дмитра Креміня», «Вірші, присвячені Дмитру Креміню», «Молодим українським поетом був на ярмарку слави і я…». Виставка розкриває фонди Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького м. Миколаєва.


Стрічка часу

Стрічка часу «Не я пишу, то мною пише Бог...» – це відмінний спосіб поринути в минуле... Простежити життєвий і творчий шлях поета Дмитра Креміня.


Мультимедійна презентація

Мультимедійна презентація «Літопис Дмитра Креміня: до 65-річчя від дня народження» представляє творчу, трудову та громадську діяльність поета через автобіографічні матеріали, колекцію автографів, малюнки поета та його портрети, написані миколаївськими художниками.


Буктрейлери

Буктрейлер «Іскри від великого каменя – КРЕМІНЯ» на книгу Дмитра Креміня «Сльози Сухого Фонтану»
Буктрейлер «Поезія не вмирає, лише змінює свій образ…» на книгу Дмитра Креміня «Скрипка з того берега»
Буктрейлер «Життя у Слові і Слово у Житті» на книгу Дмитра Креміня «Медовий місяць у Карфагені»
Відеорев’ю

Відеорев’ю за творчістю Дмитра Креміня «Музика слова Дмитра Креміня»Відеоролик

Відеоролик «Розчерки симпатій Дмитра Креміня» за матеріалами з колекції автографів Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького
Біобібліографічний довідник

Біобібліографічний довідник «Життя у Слові і Слово у житті» містить біографічну довідку, короткий хронологічний життєпис, інформацію про окремі видання та публікації у збірниках, альманахах, періодичних виданнях, матеріали про життя та творчість поета. Окремими розділами включено висловлювання літературознавців, літературних критиків, письменників про творчість поета; вірші, присвячені Дмитру Кременю, та деякі факти, що розкривають творчі зв’язки поета з бібліотекою ім. М. Л. Кропивницького.
Букмаркери

Букмаркер «Дмитро Кремінь» висвітлює найбільш значимі дати життя та творчості поета

loremБукмаркер «Полювання на янгола» презентує вірш Дмитра Креміня із нової збірки «Любов свої воздвигне храми!»

lorem

Відеовікторини

Вікторина – це можливість перевірити та поглибити свої знання про життя і діяльність поета, есеїста, публіциста, перекладача Дмитра Креміня. А дотепні варіанти відповідей зроблять цей процес ще й розважальним.
Вікторини підготовленні з урахуванням різних вікових груп.