Літературна премія – це один з яскравих прикладів визнання таланту автора та його книги. Та й самі літературні премії бувають різні: міжнародні, державні, обласні, районні тощо. І досягти вищої літературної сходинки – мрія кожного письменника. В Україні існує близько двох десятків премій, пов’язаних з літературною та письменницькою діяльністю. Більшість із них носять імена славетних українських  письменників – Тараса Шевченка, Лесі Українки, Миколи Гоголя, Володимира Сосюри, Пантелеймона Куліша.

Існують також літературні конкурси, на яких відзначають найкращі твори та творців. На даній сторінці ми будемо знайомити вас з книгами лауреатів літературних премій та конкурсів, які представлені в фондах Центральної міської бібліотеки ім. М. Л. Кропивницького. 

 

Шановні друзі! Пропонуємо до вашої уваги роман «Лавка продажу дітей» миколаївської письменниці Анни Софіної. Твір був відзначений у номінації «Романи» спеціальною відзнакою часопису «Час і Події» і Марини Олійник в рамках Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» за 2020 рік. Проводьте вільний час з книгою.


 

Пропонуємо до вашої уваги книги, відзначені літературними преміями України у 2020 році. Адже премії сприяють активізації культурного процесу, заохоченню й підтримці талановитих письменників, підвищенню інтересу широкого кола читачів до літератури. Бажаємо приємного і теплого читання!


 

 

Шановні друзі! Пропонуємо вам познайомитись з книгами лауреатів Міжнародної літературно-мистецької премії імені  Пантелеймона Куліша 2020 року,  які  представлені в фондах Центральної міської бібліотеки ім. М. Л. Кропивницького. Серед лауреатів, які отримали премію за вагомий особистий внесок у популяризацію українського поетичного слова та значну просвітницьку роботу – Ярослав Музика (м. Львів), Галина Запорожченко (м. Миколаїв), Юрій Сорока (м. Хмельницький)


 

 

Знайомимо вас з лауреатом міжнародного літературного конкурсу романів, п’єс, кіносценаріїв, пісенної лірики та творів для дітей «Коронація слова»  


 

© 2020-2021 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору