«Видання потрібне тим, хто живе зараз, важливе тим, хто став його героями та майбутнім поколінням»,- у Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького презентували книгу Валерія Коби «Борщ з бичками: народна історія Вітовсько-Богоявленського краю».

Колектив Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького на чолі з Інгою Хоржевською доєднався до відзначення Дня єдності, встановленого указом Президента України Володимира Зеленського два дні тому.

02 лютого в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького презентували результати досліджень щодо збереження біологічного та ландшафтного різноманіття Миколаївщини в рамках Комплексної програми охорони довкілля Миколаївської області протягом двох останніх років.

Клуб любителів «Го», однієї з популярних настільних ігор в усьому світі, функціонує у Миколаєві з 2011 року. Щоправда, у зв`язку із пандемією коронавірусної хвороби, довелося зробити кількарічну паузу у засіданнях. Й ось після перерви зустрічі гравців у Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького поновлено.

Щиро вітаємо наших юних друзів фотокроківців з Міської станції юних техніків і їх незмінну керівницю й натхненницю Ірину Гузій з десятиріччям! 10 років творчості і навчання! 10 років пошуків, мандрів, виставок! 10 років щирої дружби!

Представляємо до вашої уваги нову історико-краєзнавчу книгу за авторством відомого історика та громадського діяча, заступника директора Миколаївського обласного краєзнавчого музею, кандидата історичних наук Валеря Чернявського. Книга була представлена громадськості цими днями на майданчику музею.

Щиро дякуємо Руслану Яру за подаровану Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького книгу «Код мови. Розмови до Бога» (з автографом від автора). 

Сьогодні, 27 січня, святкує день народження чудовий письменник, краєзнавець, член Національної спілки журналістів України, людина, яка знає все про авіаносні кораблі, Валерій Бабич.

Протягом тривалого часу Мережа захисту національних інтересів "АНТС" збирала ідеї від найактивніших українців, які переймаються проблемами своєї громади, мають круті інноваційні рішення для покращення життя на своїх адміністративних територіях. 

© 2020-2023 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору