У Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького у суботу, 15 січня, відбувся благодійний майстер-клас з виготовлення текстильного янгола.

Студенти Відокремленого підрозділу Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв разом з куратором, кандидатом культурології, завідувачкою  кафедри культурології Оленою Орловою  відвідали нашу бібліотеку.

12 січня до Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького з Різдвяним вертепом завітали студенти Української академії лідерства. 

До Центральної міської бібліотеки ім. М.Л.Кропивницького завітали колядники з Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Мрія». Новий Рік та Різдво слушна мить дарувати друзям, близьким та рідним позитивні емоції, гарний настрій і звичайно подарунки. 

Ймовірно, не так буквально, але улюблені книги точно можуть розповісти про людину чимало цікавого. 

Рік тому, 4 січня 2021 не стало талановитого письменника і журналіста Сергія Гаврилова. Нашу бібліотеку і Сергія Івановича пов’язували дружні стосунки. За його активної участі відбувся у нас не один захід. 

Сумна новина 3 січня сколихнула усю культурну громадськість Миколаївщини.

22 грудня Центральна міська бібліотека ім. М. Л. Кропивницького презентувала аудіоколекцію «Миколаїв мого дитинства». Вона створена на основі  спогадів дитячих років  миколаївців, читачів бібліотек.

Центральна бібліотека ім. М.Л. Кропивницького вже багато років поспіль співпрацює з Оленою Мітрясовою, яка є відомим українським науковцем, доктором педагогічних наук, професором кафедри екології Чорноморського національного університету імені Петра Могили. Галузі наукових інтересів та професійна діяльність Олени Петрівни пов'язано із широким діапазоном викладання курсів хімічного, екологічного і педагогічного спрямування. 

© 2020-2022 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору