Шановні друзі! Всі ми пам’ятаємо, як у 2018 році в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького з успіхом відбулася презентація книги головного редактора Всеукраїнського журналу «Імена» Юрія Мініна «Це тобі мій подарунок». Ця книга про святі місця, пошуки Істини, чудеса зцілення, допомогу святих та різноманітні цікаві випадки, свідком яких був автор. 

Пропонуємо вам ознайомитися з виданням «Таємини буття Валерія Бойченка», що побачило світ у видавництві Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти в 2021 році. Цей труд є книгою спогадів про талановитого українського письменника, громадського діяча, уродженця Миколаївщини Валерія Бойченка (1941–2011). 

Уже восьмий рік Україна веде боротьбу з Росією за свою незалежність і територіальну цілісність. Восьмий рік українські хлопці й дівчата ризикують найдорожчим – заради мирного неба над державою, заради нашого спокійного життя і нашої національної гідності. 

Виставка фінішує поетичною тематикою, тож не дивно, що сьогодні, в студії «Альтанки» Костянтина Картузова гостями є відомі та улюблені поети нашого міста, яких добре знають та люблять поціновувачі поетичного слова різного віку: Ольга Сквірська, Аркадій СуровЛеонід Ржепецький  та автори альманаху #Є Текст Миколаївщини - письменниця, публіцист Інна Токарєва  та поетки Ксана Коваленко   і Тетяна Данілова.

Виставка місцевих видавництв «Миколаївська книга–2021» триває, і сьогодні, 23 квітня, у Всесвітній день книги та авторського права, ми пропонуємо вам цікаві онлайн-зустрічі з нашими письменниками. 

Щорічно на Миколаївщині проходить найгучніша книжкова подія –  обласний конкурс «Краща Миколаївська книга». Це один із провідних проектів нашого краю з промоції читання, підтримки місцевих авторів і книжкових видавництв, який упродовж 15 років проводиться управлінням інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Миколаївської обласної державної адміністрації.

Триває виставка місцевих видавництв «Миколаївська книга–2021», і 22 квітня ми проводимо День дитячої книги. Сьогодні – книжкове свято для юних читачів! На них чекає різноманіття онлайн-зустрічей з їхніми улюбленими миколаївськими авторами та чудовими творами. 

Поза сумнівом, одним з найпопулярніших днів цього літературного свята є День історико-краєзнавчої книги. О 12:00 запрошуємо вас на відеопрезентацію книги «Вітовщина. Піщинка на одвічному Шовковому шляху».

Сьогодні, 20 квітня, у межах нашого літературного свята проходить День прози. На поціновувачів літератури письменників-краян чекають онлайн-зустрічі з місцевими авторами, що пишуть романи, повісті, оповідання.

© 2020-2021 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору