Дорогі друзі! Миколаївщина славиться своїми літературними талантами. Творчість наших поетів, прозаїків, публіцистів відома не тільки в Україні, а й далеко за її межами.

Під час фестивалю з 17 по 19 грудня в умовах карантинних обмежень і напередодні великих зимових свят ми хотіли розважитися і поділитися теплими емоціями.

Напередодні Дня святого Миколая, 18 грудня, до Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького з подарунками завітали члени міжнародного руху Ротарі – президент Ротарі Клуб Миколаїв Інна Смирна, ротарійці Артем Ващиленко, Анатолій Парубець, Андрій Пінчук, Марина Головченко.

17 грудня в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбувся вернісаж фотовиставки «Побачити і відчути» вихованців студії фотографії і анімації «ФотоКрок» Міської станції юних техніків м. Миколаєва.  У зв’язку з карантинними обмеженнями зустріч проходила в онлайн форматі на платформі Zoom.

Інклюзивний театр «Переможці долі» вже не перший раз збирає глядачів в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького на документальні вистави. 11 грудня в оновленому за проєктом Громадського бюджету кінолекційному залі бібліотеки відбулася прем'єра інклюзивної документальної вистави «Кроки...».
 

Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького стала учасником цікавого культурно-мистецького проєкту – онлайн-презентації книги Ліни Костенко «Скіфська одіссея».

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» подовжено карантин до 28 лютого 2021 року.

З нагоди Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького розгорнуто експозицію «РІЧ У ТІМ», присвячену проблемі домашнього насильства у будь-якому його прояві.
 
1 грудня 2020 р. в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбулася урочиста церемонія відкриття занять третього набору студентів за Програмою малих стипендій з вивчення англійської мови («English Access Microscholarship Program»).
© 2020-2021 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору