Виноградова, А.В. Расстрелянная мечта [Текст]: хроника жизни лейтенанта П.П. Шмидта, письма, воспоминания родных, сослуживцев, современников, документы, материалы / А.В. Виноградова. – Николаев: ЧП Гудым И.А., 2003. – 288 с.

 

Закачати книгу (у форматi PDF)

Закачати програму для перегляду файлу можна тут 

 


Він зійшов у Вічність з палуби повсталого в листопаді 1905 року в Севастополі крейсера "Очаків" як командир повстанців, лейтенант Шмідт. Матушка природа з царською щедрістю обдарувала Петра Шмідта талантами. Схоже, цим і розсердила капрізніцу Судьбу. Та ніби вирішила вступити в єдиноборство з природою. Поманила на бунтівний "Очаків", щоб запобігти кровопролиттю, і ... втопила в крові сотні повстанців і ні в чому не винних людей.

Зробила "червоним адміралом", але ... лише на неповну добу. Розпалила в його чуйному серці альтруїста вулканічну любов до жінки і ... замкнула в камеру в казематі таємничого острова. А потім, насолодившись стражданнями новоявленого "адмірала", відправила його на ешафот. Як це було, хто він, овіяний легендами лейтенант Шмідт, розповідає ця книга.

Книга видана російською мовою.

© 2020-2022 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору