Сьогодні одним із найпопулярніших термінів у світі є штучний інтелект. Окремі прогнози фахівців свідчать, що до 2035 року Штучний інтелект принесе світовій економіці 15, 7 трильйонів доларів. Його послугами вже користуються для створення текстів, картинок, музики та відео.
Також технології штучного інтелекту застосовують в галузях виробництва й фінансування, охорони здоров`я, освіти, промисловості й транспорту.
Вплив штучного інтелекту на життя суспільства стає невіддільною частиною існування людства. Технології продовжують розвиватися і ми всі повинні їх опановувати, вчитись з ним разом співіснувати. Фантастика стає поступово реальністю.
26 березня бібліотекарі відділу електронної інформації Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького запросили своїх колег з бібліотек-філій на майстер-клас «Штучний інтелект:можливості для бібліотек як хабів цифрової освіти».
Зустріч було поділено на теоретичний та практичний блоки. Додатково гостям запропонували оглянути ХR-виставку створену за допомогою ШІ «Справжні причини війни, або як працює російська пропаганда».