Друзі, запрошуємо 15 квітня о 15:00 на відкриття виставки «Г-рафіка» в межах мистецького проєкту «Мистецька абетка», що реалізується у співпраці з ГО КМА «Арт-спокуса».
Цього разу на вас чекає знайомство з витонченим світом графіки-мистецтва ліній, форм і настроїв. В експозиції представлені роботи миколаївських митців: Любові Ніколаєвої, Олени Коркішко, Ігоря Калініна та заслуженої майстрині народної творчості України Тетяни Ульянкіної.
Учасники презентують авторські роботи-від монохромних натюрмортів і сюжетних композицій до графіки пастеллю, де колір делікатно підкреслює пластику лінії.
Запрошуємо разом відкрити для себе інший бік графіки-глибокий, філософський, наповнений грою світла й тіні, різноманіттям технік і матеріалів.
Чекаємо на вас!
