Інформаційно-бібліографічний відділ здійснює довідково-бібліографічне та інформаційне обслуговування читачів. За їх замовленнями виконуються бібліографічні довідки різноманітної тематики, складаються бібліографічні списки літератури, здійснюється інформування про нові книжкові надходження та публікації.

Окремим напрямком роботи відділу є випуск бібліографічних видань краєзнавчої тематики. Традиційними є пам’ятки з серії «Літературна карта Миколаївщини», щорічний покажчик про кращих людей Миколаєва «Людина року. Городянин року».

Сектор аналітичного інформування органів влади здійснює інформаційну підтримку апарату міськвиконкому, представників депутатського корпусу міськради. Для цієї категорії користувачів готуються оглядові, інформаційно-аналітичні та реферативні довідки, анотовані списки літератури, щотижневі дайджести «Миколаїв на сторінках місцевої преси» та «Публікації в пресі України про місто Миколаїв».

Сектор бере активну участь у висвітленні роботи органів місцевого самоврядування, інформує міську громаду про основні напрямки діяльності місцевих органів влади, прийняті нею рішення, тим самим діючи на користь прозорості місцевої влади і залучення громадськості міста до прийняття управлінських рішень.

 
© 2020-2024 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору