Відділ бібліотечного маркетингу та менеджменту забезпечує єдину маркетингову стратегію бібліотек ЦБС, організовує рекламну діяльність, маркетингові дослідження, встановлює комунікаційні зв'язки з широким колом партнерських організацій, установ, закладів та громадськістю міста для забезпечення соціокультурної діяльності, інформаційної підтримки тощо.

Відділ координує діяльність структурних підрозділів ЦБС, розвиває нетворкінгову спільноту, організує методичну допомогу бібліотекам-філіям, сприяє впровадженню інновацій у роботу, вивчає, узагальнює та впроваджує досвід провідних публічних бібліотек України і світу, розробляє стратегічні напрямки розвитку ЦБС, організує систему підвищення професійної компетентності бібліотечних працівників, позиціонує діяльність бібліотек ЦБС у професійній спільноті.

У структурі відділу бібліотечного маркетингу та менеджменту діють:

  • Редакційно-видавничий сектор створено у 2000 р. для організації видавничої діяльності, забезпечення фірмового стилю продукції ЦБС для дорослих із використанням сучасних комп'ютерних технологій

 

  • Центр соціальної активності та партнерства створено у 2006 р. з надання інформаційної підтримки місцевим НДО, співпрацює з соціально активними громадськими організаціями, фондами, об’єднаннями з метою об’єднання зусиль для сприяння збалансованому розвитку громади, залучення соціальних інвестицій.
© 2020-2024 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору