Чешир, Л. Ключові моменти в мистецтві / Л. Чешир; пер. з англ. І. Павлен­ко. – Київ: Видавництво Букшеф, 2023. – 176 с.

У книзі «Ключові моменти в мистецтві» читачі можуть по­знайомитися з п'ятдесятьма віховими подіями зі світу живопису — відомими й не дуже – від епохи Відродження до сучасності. У книзі цікаво та доступно розповідається про найяскравіші моменти тієї чи тієї епохи – від появи на світ «Давида» Мікеланджело і «Фонтана» Марселя Дюшана до народження нових вражаючих стилів, як-от імпресіонізм і поп-арт, і до сенсаційних виставок.

Лі Чеширу вдалось у легкій і захопливій формі розповісти про ключові події з історії світового мистецтва. На сторінках цієї книги він описує не лише художні досягнення та відкриття, а й супереч­ки, гострі конфлікти та судові позови, якими пістрявіє терниста стежина історії мистецтва. У додатку автор надає читачеві зруч­ний глосарій художніх термінів.

Лі Чешир – старший редактор і копірайтер Галереї Тейт у Лондоні, а також один із редакторів журналу TateEtc. Саме він керував випуском спеціального номера журналу, присвяченого розширенню музейного комплексу Тейт. Серед інших книг авто­ра – «Лондон у фарбах» (London in Paint), в якій читачі можуть ознайомитися з картинами, написаними в Лондоні в період від XVII століття до сьогодення.

© 2020-2024 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору