Бібліотека завжди підтримує ініціативи, спрямовані на розвиток і підтримку дітей, надаючи їм можливості для активного та корисного дозвілля у дружній атмосфері.

1 червня — свято, коли дорослі можуть зайвий раз показати дітям своє кохання, підтримку та готовність до захисту у будь-яких життєвих ситуаціях і, звичайно, подарувати подарунок. А до найкращих подарунків для дітей належать книги.

Ми відсвяткували ПЕРШИЙ День народження «МАРКО». Це чудова нагода відзначити наші досягнення, поділитися планами на майбутнє і, звісно, відчути радість від спільного святкування! Рік непомітно пролетів в веселих тематичних активностях та подіях.

Наприкінці минулого тижня у Центральній міській бібліотеці ім. М. Л. Кропивницького розпочала роботу персональна виставка майстрині Тетяни Веремієнко «Берегиня затишку».

Зустріч пройшла 26 травня під гаслом «We are friendl»

Адже за рік роботи МАРКО, ми провели велику кількість зустрічей, що призвело до міцної співпраці та дружби з творчою молоддю міста.

Один з основоположників абстракціонізму зауважував: «Якщо образотворче мистецтво не містить психологічного сенсу, його не можна вважати витвором мистецтва».

Чи замислювалися ви над тим, як штучний інтелект може змінити ваше життя в майбутньому? А як він змінює його вже сьогодні? І взагалі що за штука така – цей штучний інтелект?

16 травня в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького розпочала роботу виставка «В моєму затишному місті», присвячена 100 річчю від дня народження художника, почесного громадянина Миколаєва Олександра Покосенка. 

Стрічка 2016 року. За місяць після столичної прем`єри її вперше подивились на півдні України. Тоді ексклюзивне право демонстрації фільму отримала Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького.

© 2020-2024 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору